کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

LED پارامو

کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

LED پارامو

بررسی تخصصی

کنسول مانیتورینگ به همراه ترانس ایزوله و LIM جهت نصب در بخش های CCU و ICU ریکاوری تماما از جنس پرفیل آلومینیوم آنودایزشده می باشد که با رنگ مخصوص POWDER پوشش داده شده است و تقسیم بندیهای متناسب با تجهیزات مورد لزوم بخش های مراقبت ویژه و درخواست مشتری به صورت طبقاتی در نظر گرفته می شود. مدل پارامو با داشتن زاویه در طرفین کنسول این امکان را فراهم می سازد تا بتوان اتلت ها و پریز ها را در کناره کنسول قرار داد.

در مجموعه فوق به طور کامل لوله کشی مربوط به گازهای طبی انجام شده و قابلیت نصب انواع اتلت روی دستگاه تعبیه شده و سیم کشی و کابل کشی لازم نیز تعبیه شده است.

کلیه سیستم های برق و گاز کنسول بر روی پروفیل رویی به آسانی نصب می گردد. داشتن تنوع رنگ در باند های مختلف کنسول زیبایی فضا را نیز تامین می کند این مجموعه از قسمت های زیر تشکیل شده است:

الف- دارای بازوهای عمودی در طرفین دستگاه با قابلیت چرخش 90 درجه به منظور امکان نصب انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز می باشد.

ب- امکان داشتن چندین میز تجهیزات ، قابل تنظیم در ارتفاع های مورد نیاز بر روی بازوهای عمودی نیزقابل تعبیه می باشد.

ج- به منظور سهولت از استفاده انواع سرم؛ امکان داشتن آویز سرم بر روی بازوهای عمودی در نظر گرفته شده است

ه- همچنین دارای2 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت برق ورودی و 1 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت خروجی برق می باشد.

و – دارای ترانس ایزوله U شکل به قدرت 3KVA به انضمام سیستم LIM دینامیکی مشابه SQUARE D که در کنسول تعبیه شده و قادر به تشخیص خطای متعادل می باشد. این سیستم خود از قسمت های مختلفی تشکیل شده است با میلی آمپر دقیق همچنین LED سبز به نشانه SAFE بودن در حالت عادی و قرمز رنگ که در هنگام ایجاد خطر روشن می شود و میزان جریان خطر روی میتر نمایش داده می شود. چون به آستانه خطر رسیده صدای بوق آلارم نیز شنیده میشود. در این حالت با شستی SILENCE ALARM صدای دستگاه قطع شده و لامپ زرد رنگ شستی روشن می ماند تا خطر کامل برطرف شود و سیستم اتوماتیک به وضعیت عادی برمیگردد.

کلیه کلید و پریزها با مارک مورد نظر کارفرما قابل ارائه میباشد.

کنسول پارامو دارای فضای مناسب برای ایجاند طرح هایی زیبا بر روی صفحه روئی میباشد تا فضای بیمارستان را به فضایی دلنشین و آرامبخش تغییر دهد و آرامش بیشتری برای بیماران و همراهان مهیا نماید.

جنس بدنهبدنه تماما پروفیل آلومینیوم آنودایزبا پوشش رنگ پودری الکتراستیک
قابلیت هاقابلیت نصب انواع تجهیزات برقی
قابلیت نصب انواع اتلت های گاز های طبی
قابلیت چاپ طرح های متنوع بر رویه میانی
قابلیت نصب ترانس ایزوله و LIM
مجهز بهلوله استیل و میز تجهیزات جهت نصب انواع تجهیزات پزشکی مانند مانیتور
مجهز به روشنایی LED