کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

پارمینو

کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

پارمینو

بررسی تخصصی

کنسول مانیتورینگ به همراه ترانس ایزوله و LIM جهت نصب در بخشهای ICU  ،  CCUو ریکاوری تماما از جنس پروفیل آلومینیوم آنودایز شده که با رنگ مخصوص POWDER  پوشش داده شده است و تقسیم بندی های متناسب با تجهیزات مورد لزوم بخشهای مراقبت ویژه به صورت طبقاتی در نظر گرفته می شود.

مدل PARAMO  با داشتن زاویه در طرفین کنسول این امکان را فراهم می سازد تا بتوان اتلت ها و پریزها را در کناره کنسول قرارداد. در مجموعه فوق به طور کامل لوله کشی مربوط به گازهای طبی انجام شده  و قابلیت نصب انواع اتلت روی دستگاه تعبیه شده و سیم کشی و کابل کشی لازم تعبیه شده است با توجه به اینکه کلیه سیستم های برق و گاز کنسول بر روی پروفیل زیرین نصب شده امکان سرویس و تعویض قطعات با برداشتن پروفیل رویی به آسانی امکان پذیر می باشد. داشتن تنوع رنگ در باندهای مختلف کنسول زیبایی فضا را نیز تامین میکند

این مجموعه از قسمت های زیر تشکیل شده است :

  • دارای بازوهای عمودی در طرفین دستگاه با قابلیت چرخش 90 درجه به منظور امکان نصب انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز می باشد.
  • امکان داشتن چندین میز تجهیزات ، قابل تنظیم در ارتفاع های مورد نیاز بر روی بازوهای عمودی نیز قابل تعبیه می باشد.
  • به منظور سهولت از استفاده انواع سرم : امکان داشتن آویز سرم بر روی بازوهای عمودی در نظر گرفته شده است.
  • همچنین دارای 1 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت جهت برق ورودی و 2 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت خروجی برق می باشد.
  • دارای ترانس ایزوله U شکل به قدرت 3 KVA با نضمام سیستم LIM دینامیکی مشابه Square D که در کنسول تعبیه شده و قادر به تشخیص خطای متعادل می باشد این سیستم خود از قسمت های مختلفی تشکیل شده است با میلی آمپر متر دقیق همچنین LED سبز به نشانه SAFE بودن در حالت عادی و LED قرمز رنگ که در هنگام ایجاد خطر روشن می شود و میزان جریان خطر روی میتر نمایش داده می شود و چون به آستانه خطر رسیده صدای بوق آلارم نیز شنیده می شود در این حالت با شستی ALARM SILENCE صدای دستگاه قطع شده و لامپ زرد رنگ شستی روشن می ماند تا خطر کامل برطرف شود و سیستم اتوماتیک به وضعیت عادی بر می گردد.

کلیه کلیدها و پریزها مارک لگراند LEGRAND فرانسه و یا مشابه می باشد.

کنسول PARAMO  دارای فضای مناسب برای ایجاد طرحهایی زیبا بر روی صفحه رویی می باشد تا فضای بیمارستان را به فضایی دلنشین و آرامش بخش تغییر دهد و آرامش بیشتری برای بیماران و همراهان مهیا نماید.

جنس بدنهبدنه کاملا آلومینیومی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک
ویژگی منحصرطراحی خاص و مناسب برای تمامی بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانی
قابلیت هاقابلیت نصب تمامس تجهیزات برقی
قابلیت نصب اتلت ها و ادوات گازهای طبی
قابلیت نصب پایه سرم و میز تجهیزات و کشوی ادوات