کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

پارامو

کنسول های عمودی مخصوص ICU و CCU و ریکاوری

پارامو

بررسی تخصصی

کنسول مانیتورینگ به همراه ترانس ایزوله و LIM جهت نصب در بخش های CCU و ICU ریکاوری تماما از جنس پرفیل آلومینیوم آنودایزشده که با رنگ مخصوص POWDER پوشش داده شده است و تقسیم بندیهای متناسب با تجهیزات مورد لزوم بخش های مراقبت ویژه به صورت طبقاتی پیش بینی گردیده است. مدل پارامو با داشتن زاویه در طرفین کنسول این امکان را فراهم می سازد تا بتوان اتلت ها و پریز ها را در کناره کنسول قرارداد

در مجموعه فوق به طور کامل لوله کشی مربوط به گازهای طبی انجام شده و قابلیت نصب انواع اتلیت روی دستگاه تعبیه شده و سیم کشی و کابل کشی لازم نیز تعبیه شده است.

با توجه به اینکه کلیه سیستم های برق و گاز کنسول بر روی پروفیل رویی به آسانی امکان پذیر می باشد. داشتن تنوع رنگ در باند های مختلف کنسول زیبایی فضا را نیز تامین می کند این مجموعه از قسمت های زیر تشکیل شده است:

الف- دارای بازوهای عمودی در طرفین دستگاه با قابلیت چرخش 90 درجه به منظور امکان نصب انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز می باشد.

ب- امکان داشتن چندین میز تجهیزات ، قابل تنظیم در ارتفاع های مورد نیاز بر روی بازوهای عمودی نیز تعبیه گردید است.

ج- به منظور سهولت از استفاده انواع سرم؛ امکان داشتن آویز سرم بر روی بازوهای عمودی در نظر گرفته شده است

ه- همچنین دارای2 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت برق ورودی و 1 عدد کلید مینیاتوری دو پل جهت خروجی برق می باشد.

و – دارای ترانس ایزوله U شکل به قدرت 3KVA به انضمام سیستم LIM دینامیکی مشابه SQUARE D که در کنسول تعبیه شده و قادر به تشخیص خطای متعادل می باشد. این سیستم خود از قسمت های مختلفی تشکیل شده است با میلی آمپر دقیق همچنین LED سبز به نشانه SAFE بودن در حالت عادی و قرمز رنگ که در هنگام ایجاد خطر روشن می شود و میزان جریان خطر روی میتر نمایش داده می شود. چون به آستانه خطر رسیده صدای بوق آلارم نیز شنیده میشود. در این حالت با شستی SILENCE ALARM صدای دستگاه قطع شده و لامپ زرد رنگ شستی روشن می ماند تا خطر کامل برطرف شود و سیستم اتوماتیک به وضعیت عادی برمیگردد.

کلیه کلید و پریزها با مارک مورد نظر کارفرما قابل ارائه میباشد.

کنسول پارامو دارای فضای مناسب برای ایجاند طرح هایی زیبا بر روی صفحه رو میباشد تا فضای بیمارستان را به فضایی دلنشین و آرامبخش تغییر دهد و آرامش بیشتری برای بیماران و همراهان مهیا نماید.

جنس بدنهبدنه تماما پروفیل آلومینوم آنودایز با پوشش رنگ پودری الکتراستیک
قابلیت ها قابلیت نصب انواع تجهیزات برقی
قابلیت نصب انواع اتلت های گاز های طبی
قابلیت چاپ طرح های متنوع بر رویه میانی
قابلیت نصب ترانس ایزوله و LIM

مجهز بهلوله استیل و میز تجهیزات جهت نصب انواع تجهیزات پزشکی مانند مانیتور